Tek Katlı Prefabrik Konutlar

 

Bir çok avantajlarının olmasıyla beraber, Prefabrik Modüler yapılar, hızla ihtiyaç sahiplerinin emrine ulaşmaktadır . Tüm ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilen yapılarımız , bize sunduğunuz yere ön çalışmalar ki bunun içinde, su tertibatlarının çekilmesi, elektrik tesisatlarının çekilmesi vb. yapıldıktan sonra montaj işlemine geçilir ve yapılarımız en kısa sürede , siz ihtiyaç sahiplerimizin emri altına girer .
Yaşadığımız deprem felaketinden sonra önemini daha da iyi anladığımız kaliteli ve dayanıklı hazır konut olarak da adlandırdığımız prefabrik yapılar, evler her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa edilmektedir. Fabrikamızda sürekli denetim altında yapılan üretimin hızlı, kaliteli ve ekonomik olması nedeniyle tüm dünyada uygulanmakta olan prefabrik yapıların veya prefabrikasyonun önemi bilinmektedir. Açık, Ağir, Hafif, Kapalı , Kısmi veya Total olarak uygulanan prefabrikasyon yöntemleri ile betopan malzeme ve çelik sistemi uygulanılarak yapılan prefabrik yapı sistemlerinin seçiminde birçok etkenle birlikte yapıların kul lanım amacı, mimari özellikleri ve yöresel koşullarına göre insanların ekonomik ve yaşam şekli dikkate alınarak prefabrik evler ( konut ) ve yapılar üretilmektedir.
Prefabrik sistemler sanayi yapılarının ekonomik hızlı ve seri olduğu prefabrik inşasında çok sık tercih edilen yapı sistemleridir prefabrik yapı sistemleri Hafif, Hızlı uygulanabilen, Ekonomik, Endüstrileşmiş yapım, tekniklerine sahipdir. Amacımız hafif prefabrik inşaat sektöründe, müşterimize en hızlı, ekonomik ve modern çağdaş hizmet sunmaktır.