MİSYONUMUZ
Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, öncelikle ulusal pazarda kaliteli ürün ve hizmetler sunmak,çevreye saygılı ve korunmasına özen gösteren ve paydaşlar için hizmet sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Konusunda lider, saygın,çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
1- Kalitesi ile müşterilerimizi,
2- Verimliliği ve rekabet gücü ile hissedarlarımızı,
3- Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı,
4- Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun,
İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir .
 
CÜCEMENLER PREFABRİK YAPI'yı tercih nedeniniz bunlar olmalıdır.
CÜCEMENLER; Prefabrik Yapının çözüm adresidir
" Depreme dayanıklı uzun ömürlü prefabrik çelik lüks konut, prefabrik Yapı, Polyester Kabin, Konteyner, Polyester WC-Duş üniteleri ve Prefabrik Şantiyeler, ekonomik ve zamana değer verenlerin hayalini CÜCEMENLER Prefabrik Yapı gerçekleştirir.
" Size eğer, prefabrik konut gerekiyorsa, CÜCEMENLER Prefabrik Yapı'nın güler yüzlü teknik kadrosu hizmetinizdedir.
" CÜCEMENLER Prefabrik Yapı , insana hizmeti şiar edindiği için sattığı ürünlerin kalitesi ve garantisini sürekli takip eder.
" CÜCEMENLER Prefabrik Yapı da önemli olan tek şey "Müşteri memnuniyetidir".
 
NEDEN CÜCEMENLER PREFABRİK YAPI:
- Şeffaf, insana değer veren yönetim ve organizasyon yapımız var.
- "Deprem öldürmez, bina öldürür" gerçeği ile ,bir deprem ülkesi olan Türkiye de ,sosyal sorumluluk anlayışı taşıyoruz.
- Uzman deneyimli teknik kadromuzla; geçici değil kalıcı modern, şık, ekonomik yapıları, ileri teknoloji imkanları sunuyoruz.
- Hayallerinizi birlikte paylaşacağımız, özel projeleri sizinle birlikte tasarlayıp oluşturan proje ekibimiz hizmetinizde.
- "Başarı ayrıntılarda gizlidir" anlayışını ilke edinen üretim ve montaj
- Her türlü sorununuzda Türkiye'nin her yerine en kısa sürede ulaşacak olan Teknik Servis departmanımız, hep birlikte bir eser oluşturmanın sevincini paylaştığımız eşsiz takım ruhumuz var.